Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Stół do salonu

Przy stole w salonie spędzamy najpiękniejsze chwile w towarzystwie przyjaciół i rodziny. Rozmawiając przy popołudniowej herbacie, pijąc kawę w leniwy, niedzielny poranek, jedząc wspólne posiłki. 

Ważne jest więc, by mebel ten miał kilka cech – był funkcjonalny, użyteczny, a jednocześnie cieszył oko domowników i gości.

Stoły do salonu z oferty Stół Plus Krzesła spełnią wszystkie te wymagania! Przedstawiamy Państwu szeroką ofertę mebli, wśród której każdy znajdzie coś dla siebie. Mogą Państwo wybierać spośród stołów do salonu w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, klasycznym, czy też retro. Stoły do salonu dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach – standardowe prostokątne, kwadratowe, okrągłe. Dla miłośników maksymalnej funkcjonalności i fanów urządzania przyjęć w małych mieszkaniach, polecamy stoły rozkładane.

Ponadto, mogą Państwo wybrać kolor spośród około 15 możliwych opcji – w zależności od modelu stołu. Większość z nich możemy także wykonać zarówno w wersji z połyskiem, jak i półmatowej – wszystko zależy już tylko od preferencji i gustu klienta.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty stołów do salonu, by przez długie lata cieszyć się maksymalną funkcjonalnością i najwyższą jakością wykonania.

1 - 7 (z 7)
Produktów na stronie:

Sortuj wg
Stół W3 do salonu z krzesłami model 35

Stół W3 do salonu z krzesłami model 35

Stół rozkładany okleina naturalna 90x90/140cm +...

4 130,-
3 304,-
Promocja
 Stół do jadalni Ivan

Stół do jadalni Ivan

rozkładany do 180cm, ST 18

1 170,-
936,-
Promocja
Stół do jadalni Andre

Stół do jadalni Andre

rozkładany do 290cm

2 100,-
1 680,-
Promocja
Stół okrągły rozkładany ST 32 okleina naturalna

średnica 110 cm, rozkładany

2 320,-
1 856,-
Promocja
Stół okrągły LUCK

Stół okrągły LUCK

rozkładany, różne rozmiary

680,-
544,-
Promocja
Stół kuchenny Remy

Stół kuchenny Remy

nierozkładany, 80 x 120 cm

1 020,-
816,-
Promocja

średnica 110, rozkładany do 4 wkładek

2 490,-
1 992,-
Promocja
1 - 7 (z 7) Produktów na stronie:

Sortuj wg

Najnowsze opinie

Dodano przez ~Danka G.
| wczoraj o 13:26

Całe szczęscie, że do was trafiłam! Po miesiącach szukania stołu okrągłego udało mi się kupić taki, jak chciałam. Wyprodukowany dla mnie, w kolorze który pasuje mi do reszty moich mebli. Bardzo wam dziękuję!!! Będę was polecała!

Stół okrągły rozkładany ST 32 Stół okrągły rozkładany ST 32

Dodano przez ~Halina Małko
| Poniedziałek, 16-05-2022 14:55

Piękny stół, kupiłam w kwadracie na prostych nogach. Bardzo elegancki, solidny, ciężki.

Stół rozkładany W4 okleina naturalna kwadratowy Stół rozkładany W4 okleina naturalna kwadratowy

Dodano przez ~Maria Szczecin
| Środa, 11-05-2022 11:18

Przepiekny zestaw, wykonany z najwyższą starannością.

Stół do salonu GEORGE + 4 krzesła model 35 Stół do salonu GEORGE + 4 krzesła model 35

Dodano przez ~Małgosia/Warszawa
| Czwartek, 28-04-2022 15:45

Krzesła fajne, ładnie zrobione, dotarły na czas! Dziękuję:)

kolor krzesła: buk jasny półmat, tapicerka: Elso 31 Krzesło nowoczesne model 44

Dodano przez ~Barbara
| Czwartek, 28-04-2022 13:17

Krzesła pięknie się prezentują i są bardzo wygodne. Polecam!

Krzesło do jadalni Antalya Krzesło do jadalni Antalya

meble
produkujemy od
35 lat

gwarantujemy
najwyższą jakość

zapewniamy nasz
bezpieczny transport

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności