Koszyk0

Opis produktu


Stół W3 okleina naturalna kwadratowy

Stół kwadratowy rozkładany to doskonałe rozwiązanie do niewielkich przestrzeni, gdzie na co dzień nie potrzebujemy dużego blatu. Dzięki dodatkowym wkładkom szybko i łatwo powiększymy rozmiar stołu nawet do 300cm. W naszym sklepie stół występuje w wielu wariantach: od 1 do 4 wkładek, które posłużą do rozłożenia stołu. Stół oferujemy w trzech wielkościach: 80cmx80cm, 90cmx90cm oraz 100cmx100cm.
Dzięki szerokiej palecie odcieni blatu, skrzyni stołu oraz nóg dopasują Państwo kolorystycznie wybrany stół do wystroju mieszkania.
Dodatkowy istnieje również możliwość wyboru kształtu nogi stołowej.

Blat stołu wykonany jest z solidnej płyty MDF, która pokryta jest okleiną naturalną - fornirem. Okleina naturalna to cienkie pasy drewna, które zachowują jego fakturę i podkreślają naturalny charakter mebla. Blat stołu obwiedziony jest frezowanym brzegiem, co dodaje stylowego wyglądu całej konstrukcji stołu. Nogi stołowe wykonane są z drewna bukowego, wykończone ekologicznym bejcami wodnymi.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Symbol W3
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Kasieńka89
| Wtorek, 06-04-2021 10:10

Stół godny polecenia. Ja jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania oraz samej obsługi. Polecam w 100%


Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności