Koszyk0

Opis produktu


Stół W5 kwadratowy rozkładany

Stół kwadratowy rozkładany, wyjątkowo elegancki i stylowy. Stół idealny do pomieszczeń, gdzie na co dzień nie korzystamy z dużego blatu. Wyjściową wielkość stołu oferujemy w dwóch wariantach:  90cmx90cm oraz 100cmx100cm. Po rozłożeniu stołu dodatkowymi wkładkami możemy uzyskać blat o długości nawet 300cm. Stół rozkładany jest bardzo prosto i intuicyjnie, dzięki specjalnemu mechanizmowi blat jest zabezpieczony przed nieoczekiwanym rozsunięciem w trakcie użytkowania czy przenoszenia. Wyjątkowego charakteru temu modelowi stołu nadaje zaokrąglony kształt blatu oraz jego frezowane boki. Sprawdzi się on w aranżacjach mieszkania w stylu rustykalnym, eklektycznym czy nawet boho.

Blat stołu wykonany jest z płyty melaminowanej, łatwej w pielęgnacji. Nogi stołowe zrobione są z drewna, wykończone naturalnymi bejcami wodnymi.
W naszej ofercie szeroka gama kolorów, z której Klienci mogą wybrać swój idealny odcień blatu, skrzyni oraz nóg stołowych.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w nastepujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.
 

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 2 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Agnieszka
| Poniedziałek, 20-09-2021 23:12

stół wspaniały, stabilny, ciężki, taki jak powinien być. Wszystko dopracowane :)

avatar
Dodano przez ~Asia
| Sobota, 11-02-2023 10:56

Rewelacja, stół niezwykle praktyczny, Na codzień stoi w wersji 90x90 , dzięki temu wszędzie pasuje. Na święta możliwość rozłożenia i co najważniejsze po rozsunięciu nadal jest stabilny i wytrzymały. Polecam w 100 %.


Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności