Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół rozkładany Harry

Stół kwadratowy rozkładany Harry to bardzo stylowa i elegancka propozycja do wysmakowanych wnętrz. Niepowtarzalny wygląd tego stołu to wynik połączenia giętych nóg oraz masywnego blatu z frezowanym bokiem. Stół doskonale uzupełni aranżację wnętrz w stylu angielskim, nowojorskim czy glamour.  Dodatkową zaletą stołu jest jego rozmiar. W największym wariancie ten stół rozkładany ma długość 290cm. Jego blat powiększymy dzięki dodatkowym wkładkom. Mechanizm rozkładania stołu jest intuicyjny, dodatkowo zabezpiecza stół przed nieoczekiwanym rozsunięciem. Stół rozkładany Harry powstał z myślą o rodzinach, które potrzebują uniwersalnego mebla, dopasowującego się do okoliczności.
 

Blat stołu wykonany został z solidnej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty MDF, pokrytej naturalną okleiną bukową. Użycie okleiny naturalnej dodaje meblowi wyjątkowego blasku i uroku. Nogi stołu wykonane są z twardego bukowego drewna, wykończone naturalnymi bejcami wodnymi.
Stół rozkładany Harry dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Nogi Ludwik II, bukowe
Symbol W3
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~graz
| Piątek, 08-01-2021 14:29

Przepiękny, wykonany z najwyższą starannością stół. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.


Dodaj własną opinię


(54.144.55.253)