Koszyk0

Informacje o sklepie

Jesteśmy rodzinną firmą, która prawie 40 lat funkcjonuje na rynku meblarskim. W naszej pracy wykorzystujemy zdobyte przez lata doświadczenie, czerpiąc równocześnie z możliwości, jakie dają nam nowe technologie produkcji.

W sklepie internetowym "Stół plus Krzesła" oferujemy szeroką gamę modeli krzeseł drewnianych, stołów rozkładanych, zestawów stołów z krzesłami oraz stolików kawowych.
Dzięki dużej różnorodności form, kolorów oraz wzorów, nasze meble dopasują się do wielu aranżacji wnętrz: od tych utrzymanych w skromnym duchu skandynawskim, przez ekstrawaganckie przestrzenie eklektyczne, minimalistyczne lofty czy wysmakowane ludwikowskie wnętrza.

Stoły i krzesła drewniane, które powstają w naszej firmie, produkowane są z najwyższej jakości polskich materiałów.
W trosce o naszych Klientów oraz środowisko, nasze meble wykańczane są naturalnymi bejcami wodnymi, które są ekologiczne oraz bezpieczne dla człowieka.

Dokładamy wszelkich starań, by zakupione u nas meble spełniały wszystkie oczekiwania Klienta.
Mając na uwadze Państwa potrzeby i sugestie, nasza oferta jest wciąż poszerzana i urozmaicana.

W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy serdecznie do kontaktu!

 

ZEG – WIL FURNITURE

Sp. z o.o. Sp. K.

26-130 Suchedniów

 ul. Langiewicza 192a

tel. 41 254 39 91

tel. 730-224-779

REGON: 38 31 466 98

NIP: PL 663 187 85 02

Numer konta: 79 1240 5048 1111 0010 8987 9356

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły