Koszyk0

Karta Dużej Rodziny

U nas Duże Rodziny kupują ze zniżką!
Sklep internetowy „Stół Plus Krzesła” ma swoje korzenie w rodzinnej firmie, która już od 37 lat zajmuje się produkcją stołów i krzeseł.  Dołączyliśmy do programu Karty Dużej Rodziny, ponieważ wiemy, z jak wielkim wyzwaniem wiąże się z wychowywanie dzieci. W naszym sklepie honorujemy ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny i udzielamy zniżki w wysokości 5% na cały asortyment,  z regularnej oferty (rabat nie łączy się z wyprzedażą oraz z innymi promocjami, nie obejmuje kosztów transportu).
Jednocześnie mamy nadzieję, że meble naszej produkcji pozwolą zrealizować marzenia Klientów o ich wymarzonych domowych wnętrzach.

Rabat przysługuje tylko na meble produkowane przez nas (producent Zeg wil).

Czym jest Karta Dużej Rodziny?
Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Posiadacze KDR mają możliwość tańszego korzystania z oferty firm, które są partnerami programu. Obecnie już prawie 30 tys. firm w całej Polsce udziela zniżek z KDR, wspierając domowe budżety rodzin wielodzietnych.
 

Jak uzyskać rabat w naszym sklepie z Kartą Dużej Rodziny?

To proste!

Przed zakupami w naszym sklepie:

1. Napisz do nas maila, z informacją, że jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny i załącz jej numer
lub zadzwoń do nas i w rozmowie z naszym opiekunem Klienta, podaj numer swojej Karty Dużej Rodziny.

2. W ciągu jednego dnia roboczego zweryfikujemy numer Twojej karty i skontaktujemy się, podając unikalny, jednorazowy kod rabatowy, na zakupy w naszym sklepie internetowym.

3.  Zamówienie z rabatem Karty Dużej Rodziny można złożyć:
- przez sklep internetowy podając, w podsumowaniu zamówienia, otrzymany od nas kod rabatowy
- lub przez telefon u naszego opiekuna Klienta

W przypadku negatywnej weryfikacji Karty Dużej Rodziny, kod rabatowy nie zostaje przyznany.

 

Certyfikat, który poświadcza nasze partnerstwo w programie wspierającym Duże Rodziny. Cieszymy się, że mamy swój wkład w tej wspaniałej inicjatywie!

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności