Koszyk0

Opis produktu


Stół rozkładany Karol

Stół kwadratowy rozkładany Karol to nasza propozycja do wnętrz, które są urządzone w stylu prowansalskim lub angielskim. Stół doskonale wpasuje się w aranżacje stylowej kuchni czy jadalni lub uświetni swoją obecnością salon. Stół rozkładany to idealna propozycja dla rodzin, które na co dzień nie potrzebują dużego blatu. Model Karol bardzo szybko i prosto możemy powiększyć, dzięki dodatkowym wkładkom, do długości aż 290cm. Dodatkowo, mechanizm, który znajduje się pod blatem stołu, zabezpiecza do przed rozsunięciem podczas użytkowania czy przenoszenia stołu.

Blat stołu został wykonany z solidnej płyty laminowanej, która jest bardzo łatwa w pielęgnacji. Nogi stołu wykonane są z drewna bukowego i wykończone naturalnymi bejcami wodnymi.
Stół dostępny jest w wielu kolorach. Aby wybór odpowiedniego koloru był dla Państwa jeszcze prostszy, na życzenie wysyłamy bezpłatne próbki wybarwień, które z pewnością ułatwią podjęcie decyzji.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Parametry

Producent Z.E.G
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Nogi Diament
Symbol W1
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły