Koszyk0

Opis produktu


Stół W4 okleina naturalna dł. 200cm

Stół rozkładany o długości 200cm, stworzony z myślą o rodzinach, które na co dzień potrzebują dużego stołu, by cieszyć się wspólnymi posiłkami. Forma stołu pozwala na aranżację mebla w kuchni, jadalni czy salonie. Frezowane brzegi blatu dodają mu elegancji i wyjątkowego uroku. Dzięki dodatkowym wkładkom blat stołu można powiększyć nawet do 300cm. Mechanizm rozkładania stołu jest prosty i intuicyjny, dzięki czemu szybko i bezpiecznie powiększymy blat. Mamy również pewność, że blat nie rozsunie się podczas użytkowania czy przenoszenia.

Blat stołu został wykonany z płyty MDF i wykończony okleiną naturalną.  która jest trwała i łatwa w pielęgnacji oraz ma wyjątkowe walory estetyczne. Nogi stołowe zrobione są z drewna bukowego, lakierowane ekologicznymi bejcami wodnymi. Przy zakupie stołu istnieje wybór kolorów: blatu, podstawy i nóg.
Na życzenie Klienta wysyłamy próbki kolorów, które z pewnością ułatwią podjęcie decyzji.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.
 

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Symbol W4
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności