Koszyk0

Opis produktu


Stół rozkładany Oscar długość 140cm

Stół rozkładany Oscar to idealna propozycja do stylizowanych wnętrz. Uwagę przykuwają przede wszystkim drewniane nogi o barokowym charakterze rodem z salonu Ludwika XVI. Podkreślą charakter klasycznej przestrzeni salonu, jadalni czy kuchni. Dostępny jest w jednym z jedenastu kolorów drewna, które możemy łączyć w dowolnych kombinacjach. To pozwoli dobrać barwy do aranżacji całego wnętrza. Szlachetność konstrukcji podkreśla frez, który biegnie po obwodzie blatu. Dzięki dodatkowym wkładkom stół możemy rozłożyć nawet do 240cm długości, co pozwala na ugoszczenie dużej rodziny w komfortowych warunkach.

Blat stołu wykonany jest z trwałej płyty MDF, a jego nogi pokryte zostały ekologiczną bejcą wodną, która zapewnia wytrzymałość materiałów oraz bezpieczeństwo użytkowania. Stół jest idealny pomysłem do salonu lub jadalni.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Parametry

Producent Z.E.G
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Nogi Ludwik
Symbol W3
Gwarancja 24 miesiące

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły