Koszyk0

Opis produktu


Stół do salonu W3 + 6 krzesłami model 35

Stylowy zestaw stół z krzesłami do salonu stworzyliśmy łącząc stół rozkładany W3 z krzesłami model 35. Ten komplet mebli to idealne dopełnienie eleganckiego salonu. Stół rozkładany, w wyjściowym rozmiarze mierzy 80x140cm. Dzięki dodatkowym wkładkom powiększymy jego blat szybko i intuicyjnie o dodatkowe 100cm. Blat stoły został wykonany z płyty MDF, wykończony fornirem - naturalną okleiną bukową. Dzięki temu otrzymaliśmy wyjątkowo elegancki blat, który zachowuje naturalny rysunek drewna oraz jego fakturę. Blat stołu został osadzony na drewnianych nogach, które są efektownie profilowane i nadają całej formie mebla wytwornego charakteru.

Krzesła model 35 to nasza bestsellerowa pozycja wśród krzeseł stylowych. Klienci pokochali je za wygodną formę - lekko profilowane plecy dają maksymalny komfort siedzącemu, nawet przez długi czas. Stelaż krzesła do salonu został wykonany w całości z drewna bukowego, wykończony naturalnymi bejcami wodnymi, bezpiecznymi dla człowieka i środowiska.

W naszym sklepie, do wyboru szereg wybarwień drewna oraz bogata paleta wysokogatunkowych materiałów tapicerskich. Na życzenie Klientów wysyłamy bezpłatne próbki, które będą pomocne w podjęciu decyzji o kolorze mebli oraz tapicerce.

 UWAGA! Zdjęcia przedstawiają jedną z naszych przykładowych realizacji prezentowanego zestawu. Każda konfiguracja kolorów oraz tapicerki liczona jest indywidualnie, w zależności od parametrów mebli wybranych przez Klienta.

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Szerokość 80 cm
Długość 140 cm
Rozkładanie 2 wkładki 50cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Nogi Ludwik
Wysokość krzesła 103 cm
Głębokość krzesła 45 cm
Szerokość krzesła 46 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.46.172)

Tagi

Meble do salonu Meble francuskie Okleina naturalna Stół 6 krzeseł Stół rozkładany do 240cm Zestaw klasyczny Zestaw Ludwik

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności