Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół rozkładany George długość 140cm

Stół rozkładany George o długości wyjściowej 140cm to idealna propozycja do wnętrz kuchennych, jadalni czy salonów. Stylową formę stołu podkreślają jego profilowane nogi. Stół wpasuje się w aranżację przestrzeni w stylu angielskim czy prowansalskim. Dzięki dodatkowym wkładkom możemy powiększyć jego blat do 240cm. Mechanizm rozkładania stołu jest intuicyjny, dodatkowo zabezpiecza stół przed nieoczekiwanym rozsunięciem. 
Blat stołu wykonany jest z trwałej płyty melaminowanej, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Nogi stołowe zrobione są z drewna, wykończone naturalnymi bejcami wodnymi.
W naszej ofercie stół dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Aby dobrać odpowiedni kolor do wnętrza, wysyłamy bezpłatne próbki wybarwień, które z pewnością ułatwią podjęcie decyzji. 

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

 

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Nogi Ludwik II, bukowe
Symbol W1
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.238.225.8)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności