Koszyk0

Opis produktu


Stół rozkładany George długość 140cm

Stół rozkładany George o długości wyjściowej 140cm to idealna propozycja do wnętrz kuchennych, jadalni czy salonów. Stylową formę stołu podkreślają jego profilowane nogi. Stół wpasuje się w aranżację przestrzeni w stylu angielskim czy prowansalskim. Dzięki dodatkowym wkładkom możemy powiększyć jego blat do 240cm. Mechanizm rozkładania stołu jest intuicyjny, dodatkowo zabezpiecza stół przed nieoczekiwanym rozsunięciem. 
Blat stołu wykonany jest z trwałej płyty melaminowanej, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Nogi stołowe zrobione są z drewna, wykończone naturalnymi bejcami wodnymi.
W naszej ofercie stół dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Aby dobrać odpowiedni kolor do wnętrza, wysyłamy bezpłatne próbki wybarwień, które z pewnością ułatwią podjęcie decyzji. 

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

 

Parametry

Nogi Ludwik
Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Symbol W1
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności