Koszyk0

Opis produktu


Krzesło drewniane model 60A

Krzesło stylowe model 60A to idealny pomysł na wykreowanie ciekawego zestawu stołowego. Utrzymane w ozdobnym barokowym stylu rodem z salonów Ludwika XVI będzie pasowało do tradycyjnego wnętrza. Krzesło jest dostępne w dziewięciu wybarwieniach drewna oraz kilkudziesięciu kolorach i strukturach materiału obiciowego. Wykonane z buku jest szczególnie wytrzymałe, a powłoka z ekologicznej wodnej bejcy dodatkowo zabezpiecza przed uszkodzeniami i gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

Krzesło stylowe przykuwa uwagę ciekawym kształtem nóg oraz wysokim oparciem, którego tapicerka kończy się asymetrycznie, zostawiając miejsce na ciekawe ażurowe zdobienie w kształcie łuków. Całość mebla jest idealnym przykładem realizowania stylu ozdobnego w sztuce użytkowej. Poza tym krzesło jest bardzo wygodne dzięki elementom tapicerowanym, a wysokie oparcie zapewni komfort plecom nawet podczas długiego siedzenia.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 97 cm
Głębokość krzesła 45 cm
Szerokość krzesła 45 cm
Wysokość siedziska 45 cm
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Tagi

Krzesła stylowe Krzesła tapicerowane Meble do salonu Meble drewniane

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności