Koszyk0

Opis produktu


Stół okrągły ST 32 okleina naturalna

Stół okrągły ST 32 to idealna propozycja na rodzinne spotkania przy posiłkach, zapewnia wygodę oraz równy status wszystkim gościom. Warto postawić go na środku pomieszczenia tak, by zapewnić dostęp do wszystkich krzeseł. Po rozłożeniu uzyskujemy przestrzeń o długości 145 cm, co może przydać się na przykład przy okazji ważnych uroczystości. Szeroki blat stołu wykonany jest z płyty MDF, pokryty okleiną naturalną, po obwodzie ozdobiony delikatnym frezowaniem. Drewniane proste nogi zapewniają stabilność całej konstrukcji pokrytej ekologiczną bejcą wodną. Zabezpiecza ona przed uszkodzeniami oraz gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

Stół dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwala idealnie dobrać barwy do aranżacji całego wnętrza – mebli, podłóg i drzwi.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Symbol ST 32
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Justyna
| Wtorek, 20-11-2018 20:23

Dobrze wykonany, solidny stół. Miła obsługa. Szybka realizacja.


Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Tagi

Meble drewniane Stół do salonu Stół drewniany rozkładany Stół okrągły rozkładany

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności