Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół okrągły rozkładany ST 32

Okrągły rozkładany stół na prostych nogach to klasyczna, piękna forma, która sprawdzi się w niewielkich przestrzeniach kuchennych czy też w jadalniach. Blat stołu możemy rozłożyć dzięki dodatkowej wkładce, otrzymujemy wówczas stół owalny o długości blatu 145cm. Dzięki intuicyjnemu mechanizmowi rozkładania, szybko i bezpiecznie rozłożymy stół.
Ten kompaktowy stół okrągły to idealna propozycja dla rodzin, które na co dzień nie potrzebują dużego blatu, by cieszyć się wspólnie spędzonym czasem przy posiłkach.
Blat stołu wykonujemy z trwałej płyty melaminowanej, która jest bardzo prosta w pielęgnacji, a do tego trwała. Nogi stołu wykonane są z drewna bukowego, wykończone trwałymi bejcami wodnymi.
Z naszej szerokiej palety kolorów Klienci wybierają wybarwienia blatu skrzyni stołu, nóg stołowych. Istnieje również możliwość wyboru kształtu nóg stołu.
Na życzenie wysyłamy bezpłatne próbki wybarwień, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji o idealnym kolorze mebla.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w nastepujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu 75 cm
Blat płyta melaminowana
Symbol ST 32
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Adrian i Kasia
| Czwartek, 08-04-2021 15:13

Świetny stół i bardzo staranne wykonanie. Doskonale pasuje do naszego mieszkania. Polecam wszystkim, którzy szukają swoich wymarzonych mebli.


Dodaj własną opinię


(54.227.97.219)