Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Jak zamówić bezpłatne próbki

W naszym sklepie nie musisz wybierać kolorów mebli polegając tylko i wyłącznie na zdjęciu i intuicji! Wysyłamy próbki tkanin oraz wybarwień drewna, które będą pomocne przy dokonaniu najlepszego wyboru! Poniżej kilka istotnych informacji m.in o tym jak możecie zamówić próbki oraz ile wzorów i kolorów możemy spakować Wam do paczki.

Zdjęcie a rzeczywistość
Wiemy doskonale, że zależy Wam na idealnym dopasowaniu zakupionych u nas stołów i krzeseł, do pozostałych mebli w Waszym mieszkaniu. Przy zakupie mebli przez internet musimy mieć na uwadze, że ludzkie oko widzi kolory inaczej, niż najlepszy aparat fotograficzny. Zdjęcia mebli na stolpluskrzesla.pl każdy z Was będzie widział różnie - ma to związek z indywidualnymi ustawieniami (nasycenie, balans kolorów) monitora czy innego urządzenia, na którym przeglądacie stronę naszego sklepu. Dlatego macie możliwość zamówienia próbek, które przybliżą kolorystykę mebli oraz tkanin.

Jak zamówić próbki?
Zamówienie na próbki możecie złożyć:

  • smsem na numer: 730 224 779
  • wiadomością e-mail: info@stolpluskrzesla.pl
  • wiadomością na Facebooku
  • telefonicznie: 41 254 39 91 lub 730 224 779

Nie zapomnijcie o adresie, na który mamy posłać Wam próbki. 
Zamówione wzory otrzymacie listem zwykłym priorytetowym, wprost do Waszej skrzynki pocztowej!

Bezpłatne próbki
Wysyłamy do Was bezpłatne próbki w ilości:
- do 6 próbek drewna:

  • Stół w laminacie: każdy kolor to 2 próbki: 1 do blatu stołu (płyta melaminowana) oraz 1 do nóg stołowych (drewno bukowe).
  • Stół w okleinie naturalnej: kolor blatu w okleinie oraz nóg stołowych jest identyczny - okleina naturalna bukowa oraz bukowe nogi wybarwiają się identycznie.
  • Krzesła: próbka koloru do krzeseł wybarwia się identycznie jak nogi stołu oraz blat stołu w okleinie naturalnej - stelaże krzeseł to drewno bukowe

- do 6 próbek tkanin tapicerskich

UWAGA!
Jeśli chcielibyście powiększyć swoją paczkę próbek o większą ilość kolorów czy tkanin
lub
jeśli wysłaliśmy już do Was bezpłatne próbki, a chcielibyście kolejną paczkę, z innymi kolorami/wzorami, prosimy o wpłatę 10zł na nasze konto:

ZEG-WIL Furniture Sp. Z o.o. Sp. k.
26-130 Suchedniów
ul. Langiewicza 192a
Bank Pekao S.A.
79 1240 5048 1111 0010 8987 9356
tytułem: imię i nazwisko PRÓBKI