Koszyk0

Opis produktu


Stół rozkładany Julian

Stół rozkładany Julian, idealny do jadalni czy stylowego salonu. Efektownie gięte nogi i stabilna, drewniana konstrukcja stołu rozkładanego w stylu angielskim przekładają się na niezwykle oryginalny wygląd mebla oraz wysoki poziom oferowanego przez niego komfortu użytkowego. Z uwagi na dekoracyjny charakter giętych nóg prezentowany stół drewniany rozkładany może stać się atrakcyjnym elementem wyposażenia praktycznie każdego wnętrza mieszkalnego urządzonego w stylu klasycznym, między innymi wnętrz w stylu glamour, angielskim czy nowojorskim. 

Stół malowany jest trwałymi bejcami wodnymi, które wraz z upływem czasu nie tracą na intensywności koloru. Istnieje możliwość zmiany wyjściowego koloru mebla, tak by dostosować go do specyfiki wystroju różnorodnych wnętrz mieszkalnych. Prezentowany stół drewniany rozkładany jest eleganckim meblem salonowym o wymiarach 90x200x77cm (po rozłożeniu długość blatu wynosi 250cm).

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Parametry

Nogi Ludwik
Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Symbol W4
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności