Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni model 23

Krzesło drewniane model 23 – niebanalny wzór krzesła z trzema rzędami ozdobnych kratek w oparciu. Proste nogi krzesła sprawiają, że pasuje ono do naszych klasycznych stołów W1 (nie zaokrąglone rogi blatu) z prostymi nogami. Krzesło model 23 tak jak każdy model krzesła z naszej oferty z tapicerowanym siedziskiem i oparciem może zostać wykonane w różnych odcieniach materiału tapicerskiego (inny odcień na siedzisku i inny na oparciu). Dzięki temu krzesła nabiorą indywidualnego charakteru.

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 97 cm
Głębokość krzesła 47 cm
Szerokość krzesła 46 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Stelaż drewniany
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Wróblewski Marcin
| Czwartek, 12-05-2016 13:30

Krzesla są pięknie wykonane i zgodnie z zamówieniem, nie brakowało żadnych elementów, perfekcyjne podejście sprzedającego do klienta.


Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Tagi

Krzesła do jadalni Krzesła tapicerowane Meble do jadalni Meble drewniane

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności