Koszyk0

Opis produktu


Stół W2 kwadratowy rozkładany

Kwadratowy stół z rodziny W2, w naszym sklepie dostępny w wielu wariantach. Stół będzie idealnym rozwiązaniem do kuchni, jadalni o niewielkiej powierzchni, gdzie na co dzień nie używany jest duży blat. Klasyczna konstrukcja stołu pozwala na wkomponowanie go w niejedną aranżację wnętrz.  Stół kwadratowy W2 występuje w trzech rozmiarach: 80cmx80cm, 90cmx90cm oraz 100cmx200cm. W wersji rozłożonej stół może mieć długość nawet 300cm. 

Mechanizm rozkładania stołu jest łatwy i intuicyjny. Zabezpiecza on również stół przed rozsunięciem w trakcie użytkowania go czy przenoszenia. Blat stołu, zaokrąglony na rogach, wykonany jest z trwałej płyty melaminowanej, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwa w pielęgnacji. Nogi stołowe wykonane są z drewna bukowego, wykończone naturalnymi bejcami wodnymi.  
W naszej ofercie dostępna szeroka paleta kolorów blatu oraz nóg stołu. 

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Rozkładanie

Parametry

Producent Stół Plus Krzesła
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Roksana M.
| Czwartek, 27-01-2022 11:51

Bardzo dobra robota! Piękny stół, cięzki, stabilny. Jestem bardzo zadowolona! Pozdrawiam!


Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności