Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni W2 z krzesłami model 3

Zestaw który idealnie sprawdzi się w jadalni lub salonie urządzonych w klasycznym lub eklektycznym. Stylistyka stołu jest bardzo prosta i lekka, dzięki czemu przestrzeń w której się znajdzie nie zostanie nim zdominowana. Udało się to uzyskać bez poświęcenia funkcjonalności - wygodny mechanizm rozkładania stołu pozwala w kilka chwil powiększyć go aż do 180 centymetrów. Idealnie na rodzinne okazje i dla niespodziewanych gości! W komplecie znajduje się 6 krzeseł model 3, naszej najbardziej dopracowanej i niezniszczalnej konstrukcji. Krzesła są tapicerowane z miękkim siedziskiem, co zapewnia niesamowity komfort i wygodę.

W naszym sklepie Klienci mają możliwość wyboru koloru mebli oraz tapicerki krzeseł. Na życzenie wysyłamy bezpłatne próbki wybarwień drewna oraz materiałów tapicerskich, które będą pomocne przy podjęciu najlepszej decyzji.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione są meble wykonane w kolorach z kategorii "za dopłatą".  Wybierając zestaw w kolorach ze zdjęcia, cena mebli ulega zmianie. W razie pytań, wątpliwości prosimy o kontakt!

 

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 80 cm
Długość 140 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 1 wkładka 40cm
Blat płyta melaminowana
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 41 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(54.227.97.219)

Tagi

Krzesła dąb craft Meble dąb craft Stół 6 krzeseł Stół 80x140cm Stół dąb craft Zestaw do kuchni