Koszyk0

Opis produktu


Stół W4 okleina naturalna dł. 140cm

Rozkładany stół zaprojektowany z myślą o przestrzeniach kuchennych, jadalnianych. Jego wyjściowa długość to 140cm, po dołączeniu dodatkowych wkładek otrzymamy blat o długości nawet 240cm. Mechanizm rozkładania stołu jest bardzo prosty, dzięki czemu szybko i bezpiecznie powiększymy nasz blat. Dodatkowo mechanizm zabezpiecza stół przed rozsunięciem podczas użytkowania czy przenoszenia.
Stół w swej konstrukcji i formie bardzo elegancki, stylowego wyglądu dodają mu zaokrąglone, frezowane brzegi.
Stół występuje w dwóch szerokościach: 80cm i 90cm.

Blat stołu wykonany z trwałej płyty MDF,  która została wykończona naturalną okleiną bukową. Blat jest trwały i łatwy w pielęgnacji. Nogi stołowe zrobione zostały z bukowego drewna, wykończone ekologicznymi bejcami wodnymi. Przy zakupie wybranego stołu możliwość maksymalnej personalizacji mebla: od koloru blatu, skrzyni aż po kolor i kształt nóg.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.
 

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Symbol W4
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności