Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Wyzwanie: kupujemy stół do kuchni!

2021-03-10


Kuchnia to serce domu, gdzie domownicy lubią przebywać nawet poza porami posiłków. Jednak nie zawsze kuchenny metraż pozwala nam na ustawienie takiego stołu, jaki sobie wymarzymy. W kuchniach otwartych, o większej powierzchni możemy wstawić stół na tyle duży, by swobodnie zasiąść w rodzinnym gronie. Sprawa zakupu stołu kuchennego wydaje się pozornie prosta, jednak przy podjęciu ostatecznej decyzji...zaczynają się schody. W tym wpisie, prócz garści porad, zaprezentujemy Wam naszą ofertę stołów kuchennych, które ustawicie zarówno w przestronnej jak i kompaktowej kuchni. Zapraszamy!

Idealny stół do kuchni - jak go wybrać?

Mała kuchnia

Wybierając stół do kuchni powinniśmy się kierować kilkoma czynnikami, które pomogą nam w wyborze tego idealnego stołu, który posłuży nam przez wiele lat.Pierwsza kwestia to powierzchnia, którą mamy do zagospodarowania. Jeśli nasza kuchnia jest niewielkich rozmiarów, potrzebujemy małego stołu, który będzie funkcjonalny, a jednocześnie nie zagraci nam przestrzeni kuchennej. W małej kuchni możemy pokusić się o ustawienie stołu z blatem kwadratowym, prostokątnym, który jedną krawędzią możemy dostawić do ściany. Nasze propozycje stołów do małych kuchni.

 

 

Trochę większa kuchnia.

Stół rozkładany czy stół nierozkładany? Jeśli na co dzień nie potrzebujemy dużego blatu, a jednynie okazjonalnie, przy uroczystościach rodzinnych czy świętach, warto zastanowić się nad stołem rozkładanym. Pozwoli ona nam na ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni na dni powszednie, a w razie potrzeby szybko powiększymy jego blat dzięki dodatkowej wkładce - do wyboru mamy stoły rozkładane, które powiększycie przy pomocy wkładek nawet o 200cm! Stoły rozkładane z naszej oferty znajdziecie tutaj. Ich wzornictwo oraz forma pozwoli Wam postawić je również w kuchni otwartej na salon.
Mamy dla Was stoły z blatami: okrągłym, do kantu lub z zaokrąglonym kantem.

Jeśli natomiast widzicie w swojej kuchni stół nierozkładany, w naszej ofercie znajdziecie większe stoły z nierozkładanym blatem, w różnych rozmiarach.

 

Stoły inne niż wszystkie.

Macie ochotę na stół do kuchni inny niż wszstkie? Nic prostszego - sprawdźcie nasze modele kuchenne o wyjątkowym wzornictwie. Mamy dla Was m.in.stoły z szufladką, stoły na metalowej podstawie.

Kuchenne zestawy.

Jeśli poza stołem kuchennym potrzebujecie również krzeseł, które skomponują się w dopasowany zestaw stół z krzesłami - proponujemy Wam nasze gotowe komplety, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych Klientów.

 

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności