Koszyk0

Opis produktu


Stół kuchenny Champion

Stół do kuchni CHAMPION to nasza propozycja do niewielkich przestrzeni. To kompaktowy stół nierozkładany, który sprawdzi się doskonale w małych kuchniach czy jadalniach,  Z powodzeniem może służyć również jako stolik pomocniczy w większych przestrzeniach. Blat stołu to solidna płyta melaminowana, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Na życzenie Klientów stół CHAMPION możemy wykonać z blatem wykończonym okleiną naturalną. Nogi stołu wykonane są z drewna bukowego i wykończone naturalnymi bejcami wodnymi, bezpiecznymi dla człowieka i środowiska.

Do stołu CHAMPION oferujemy szeroki wybór drewnianych krzeseł do kuchni. Wszystkie meble w naszym sklepie produkujemy w naszym rodzinnym zakładzie, od podstaw, na konkretne zamówienie. Klientom, którzy mają trudności z podjęciem decyzji w kwestii kolorystyki mebli, wysyłamy bezpłatne próbki wybarwień. Stół nierozkładany CHAMPIONE możecie zamówić w wielu kolorach blatu oraz podstawy. 

Parametry

Rozmiar 90 x 60 cm
Producent Z.E.G
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~An_Tosia
| Poniedziałek, 28-02-2022 15:01

Polecam producenta! stół super! strzał w 10! Dzięki!


Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły