Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do kuchni model 120

Prezentowane krzesło model 120 świetnie wkomponuje się w przestrzeń kuchni czy też jadalni. Wykonane jest z solidnego drewna bukowego, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Występujące miękkie siedzisko dodatkowo doda komfortu podczas codziennych posiłków, bądź wizyty gości. Występujący dodatkowo charakterystyczny znak "x" w oparciu nada ciekawy design do pomieszczenia, w którym zostanie usytuowane.

Posiadamy w swojej ofercie duży wybór tapicerek, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, jak i samo krzesło wpasuje się w każdy styl kuchni, bądź jadalni.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 91 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Szerokość krzesła 43 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Gwarancja 24 miesiące

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności