Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do kuchni model 26T

Krzesło drewniane model 26T – twarde siedzisko sprawia, że ten model krzesła sprawdzi się w miejscach gdzie łatwo o zabrudzenia. Doskonale odnajdzie się w restauracji czy poczekalni. A krzesło w kolorze dąb sonoma czy białym urozmaici surowe wnętrze utrzymane w stylu skandynawskim. Krzesło drewniane model 26T to bardzo prosty a zarazem stabilny i atrakcyjny mebel, który cechuje się uniwersalnymi wymiarami.

Wysokość całej konstrukcji stanowi 93 cm, a siedzisko położone jest na wysokości 47 cm. Głębokość krzesła wynosi 43 cm, natomiast szerokość siedziska to 42 cm. Pomimo faktu, że siedzisko krzesła o wzorze 26T nie jest obite tapicerką, kształt tego mebla sprawia, ze jest on bardzo wygodny a siedzisko wykonane jest ze sklejki bukowej. Sklep Stół Plus Krzesła proponuje swoim klientom nabycie krzeseł o wzorze 26T wraz ze stołem bukowym ST-44, którego kolor może być doskonale dopasowany do wybarwienia krzeseł.

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Siedzisko twarde-sklejka
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Suchy
| Czwartek, 12-05-2016 13:39

krzesła wykonane starannie, bardzo dobra jakość materiałów, Jestem zadowolony. Kontakt bardzo dobry, miła obsługa.


Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności