Koszyk0

Opis produktu


Stół kuchenny Udine Plus

Stół kuchenny Udine nierozkładany posiada wszystkie cechy idealnego stołu kuchennego. Jego konstrukcja jest klasyczna i ponadczasowa. Jak przystało na stół kuchenny jest stabilny, wykonany z najlepszej jakości materiałów. Do blatu użyta została płyta melaminowana - jest ona łatwa w pielęgnacji oraz trwała. Nogi stołowe zrobione zostały z drewna bukowego, wykończone naturalnymi bejcami wodnymi.
 

W naszym sklepie stół kuchenny nierozkładany Udine Plus występuje w kilku wariantach długości. Oferujemy również całą gamę wybarwień, z których mogą Państwo wybrać kolor najbardziej pasujący do wnętrza oraz do innych mebli.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Janek_Zwoleń
| Czwartek, 18-03-2021 11:05

Polecam! Duży i wygodny stół. Mamy go w kolorze vintage, solidnie wykonany. Jesteśmy bardzo zadowoleni.


Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności