Koszyk0

Opis produktu


Stół kuchenny nierozkładany

Przedstawiamy naszą nową kolekcję stołów FAMILY, która jest odpowiedzią na Państwa liczne pytania o tego typu stoły. Stół kuchenny FAMILY to nierozkładany cienki blat, wykonany z trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty melaminowanej. Zgrabne nogi stołowe zostały wykonane z drewna bukowego i wykończone naturalnymi bejcami wodnymi - bezpiecznymi dla człowieka i środowiska. Stół kuchenny FAMILY dzięki swojej prostej formie wpisze się doskonale w aranżacje minimalistyczne, a także te w duchu skandynawskim.

W naszej ofercie stół kuchenny dostępny w wielu rozmiarach oraz konfiguracjach kolorystycznych. Aby ułatwić Państwu wybór najlepszego koloru stołu, wysyłamy bezpłatne próbki wybarwień, które z pewnością ułatwią podjęcie decyzji.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Grubość blatu 18 mm
Nogi Kuchenne
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.46.172)

Tagi

Meble drewniane Meble kuchenne Stół nierozkładany

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności