Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do kawiarni Alan

Jeśli stawiasz na jakość, nie tracąc na wyglądzie polecamy krzesło na metalowej podstawie model Alan. Jest to idealne krzesło do kawiarni, które prezentuje się doskonale w każdym otoczeniu- ze stołem na metalowych nogach, jak i przy drewnianych stołach.

Kubełkowa konstrukcja obszyta jest wysokiej jakości tkanina typu Velvet do wyboru w kilku modnych kolorach. Ozdobne przeszycia dodają uroku. Wsparta jest na solidnej metalowej konstrukcji, zapewniającej długotrwałe użytkowanie! 

Dobierając do krzeseł stół na metalowej podstawie można stworzyć piękny komplet, który cieszyć będzie przez długie lata.

Wycena krzeseł jest indywidualna i zależna od wybranej ilości.

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły