Koszyk0

Opis produktu


Stół rozkładany model exel

Stół model Exel to kolejny egzemplarz z naszej kategorii gustownych stołów jadalnianych. Swój ciekawy wygląd nadaje mu jego podstawa, która ułożona jest w kształcie litery 'X'.

Model ten występuję w rozmiarze 85x140 cm z funkcją rozłożenia do 180 cm. Cały wykonany jest z płyty laminowanej, gdzie blat jest w kolorze: dąb wotan a podstawa w połączeniu z dębem, kolor srebrny.

Prezentowany model dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: dąb wotan/ srebrny; dąb artisan/ antracyt; dąb wotan/ biały.

Do funkcji rozkładania, stół model Exel posiada dostawkę, która chowana jest pod blatem, co dodatkowo usprawnia jej przechowywanie.

Waga tego produktu to około 59 kg

 

*Produkt do samodzielnego  montażu. Przed złożeniem zapytaj o dostępność.

**Czas realizacji może być nieco inny niż standardowy. Skontaktuj się lub napisz i zapytaj o szczegóły.

 

Parametry

Producent Signal
Szerokość 85 cm
Długość 140 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie do 180 cm

Produkty powiązane


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły