Koszyk0

Opis produktu


Nowoczesny zestaw do jadalni ST L91 + 4krzesła F 68N

Jeśli jesteś zwolennikiem mebli nowoczesnych, idziesz z duchem czasu to stół ST L91 oraz krzesła F 68N są świetną propozycją dla Ciebie!

Nasze meble wykonywane są na zamówienie Klienta, więc to Ty decydujesz o kolorze mebli oraz tapicerce. Oferujemy wiele wybarwień drewna oraz tapicerek, abyś mógł dopasować kupione meble do swojego pomieszczenia. 

Blat stołu o grubości 34 mm wykonany jest z płyty laminowanej, nogi  4x9 wykonane są z tworzywa drewnopodobnego, które oklejone są folią laminowaną w wybranym kolorze.

Stelaż krzesła wykonujemy z drewna bukowego, które malujemy ekologicznymi bejcami oraz lakierami wodnymi. Miękkie, tapicerowane siedzisko sprawia, że komfort użytkowania jest na wysokim poziomie.

Cały zestaw prezentuje się bardzo okazale i gustownie, podkreślając piękno pomieszczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem większej ilości krzeseł - znajdziesz je w osobnej ofercie.

Parametry

Producent Partner
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Nogi prosta 4x9 cm
Wysokość krzesła 86 cm
Głębokość krzesła 46 cm
Szerokość krzesła 50 cm
Wysokość siedziska 47 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(3.236.46.172)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności