Koszyk0

Opis produktu


Stół do kawiarni St-36

Stół St-36 to numer 1 w kategorii STOŁY DO KAWIARNI!

Głównym jego atutem jest niepowtarzalny i wyjątkowy wygląd. Patrząc na niego mamy wrażenie, że stoi na jednej nodze, przy czym w rzeczywistości są to cztery nogi umocowane blisko siebie. 

Stół ten występuje w wersji rozkładany z jedną lub dwiema wkładkami po 50cm.

Blat stołu oraz dolna okrągła podstawa to płyta laminowana, natomiast nogi wykonane są z trwałego drewna bukowego. Nogi są bejcowane na wybrany kolor, natomiast jeśli chodzi o płytę laminowaną - wybór dekoru płyty jest równie szeroki.

Nasze meble wykonujemy na zamówienie, dlatego dajemy możliwość wysyłki darmowych próbek wybarwienia drewna, aby wybór był zdecydowanie łatwiejszy. 

Stół wyceniany jest indywidualnie a cena zależna jest od wybranego rozmiaru stołu, koloru oraz ilości zamówionych stołów.

Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo bądź telefonicznie.

Parametry

Producent Z.E.G
Wysokość stołu 78 cm
Blat płyta laminowana
Symbol ST 36

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły