Koszyk0

Opis produktu


Stół do kawiarni St-36

Stół St-36 to numer 1 w kategorii STOŁY DO KAWIARNI!

Głównym jego atutem jest niepowtarzalny i wyjątkowy wygląd. Patrząc na niego mamy wrażenie, że stoi na jednej nodze, przy czym w rzeczywistości są to cztery nogi umocowane blisko siebie. 

Stół ten występuje w wersji rozkładany z jedną lub dwiema wkładkami po 50cm.

Blat stołu oraz dolna okrągła podstawa to płyta laminowana, natomiast nogi wykonane są z trwałego drewna bukowego. Nogi są bejcowane na wybrany kolor, natomiast jeśli chodzi o płytę laminowaną - wybór dekoru płyty jest równie szeroki.

Nasze meble wykonujemy na zamówienie, dlatego dajemy możliwość wysyłki darmowych próbek wybarwienia drewna, aby wybór był zdecydowanie łatwiejszy. 

Stół wyceniany jest indywidualnie a cena zależna jest od wybranego rozmiaru stołu, koloru oraz ilości zamówionych stołów.

Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo bądź telefonicznie.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu 78 cm
Blat płyta laminowana
Symbol ST 36

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności