Koszyk0

Opis produktu


Stół restauracyjny TOP

Stół TOP to typowy kwadratowy stół w wersji nierozkładanej. Jeśli zależy Ci , aby zachować w pomieszczeniu przestrzeń to ten stolik jest idealnym rozwiązaniem. Blat wykonany jest z płyty laminowanej a brzegi zaokrąglone, co jest ważne podczas odwiedzin najmłodszych.

Nogi stołu wykonane z drewna bukowego wykończone ekologicznymi bejcami wodnymi. W naszej ofercie jest szeroka paleta wariantów kolorystycznych do wyboru, dzięki czemu można dopasować do aranżacji docelowego pomieszczenia.

Stół wyceniany jest indywidualnie a cena zależna jest od wybranego rozmiaru stołu, koloru oraz ilości zamówionych stołów.

Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo bądź telefonicznie.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności