Koszyk0

Opis produktu


Stół do kawiarni St-46

Każdy z nas wie, że wchodząc do kawiarni pierwsze wrażenie jest bardzo ważne - także wizualne! Dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy niezwykły stół okrągły, który sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Nietypowy wygląd doda pozytywnej energii uroku. 

Blat tego stołu to płyta laminowana, którego dekor wybierasz spośród naszej szerokiej oferty. Płyta laminowana doskonale nadaje się do kawiarni i innych lokali gastronomicznych, ponieważ jest trwała i odporna na uszkodzenia.

Fantazyjnie skonstruowane nogi pozwolą na wygodne ułożenie krzeseł wokół stołu. Wykonane są z drewna bukowego i malowane na wybrany kolor ekologiczną bejcą i lakierami wodnymi.

 

Stół wyceniany jest indywidualnie a cena zależna jest od wybranego rozmiaru stołu, koloru oraz ilości zamówionych stołów.

Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo bądź telefonicznie.

  

Parametry

Wysokość stołu 75 cm
Rozkładanie nierozkładany
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły