Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do kawiarni model 12

Krzesło drewniane model 12 doskonale odnajdzie się w przytulnej kawiarni. Cały stelaż wykonany jest z drewna bukowego, siedzisko natomiast to sklejka bukowa. Drewno bukowe jest niezwykle trwałe, solidne i odporne. Całość pokrywane jest ekologiczną bejcą i lakierem wodnym w wybranym przez Klienta kolorze. 

Twarde siedzisko sprawia, że utrzymanie krzesła w czystości jest o wiele łatwiejsze i bardziej higieniczne. co z pewnością zostanie docenione przez użytkowników.

Wykonanie krzesła utrzymane jest w stylu klasycznym, dzięki czemu pasować będzie do każdego wnętrza. Możliwość wyboru koloru pozwoli na dopasowanie do reszty mebli. 

Wysyłamy bezpłatne próbki wybarwienia drewna, aby ostateczny wybór był bardziej celny.

Wycena krzeseł jest indywidualna i zależna od wybranego koloru drewna, tapicerki oraz ilości.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące
Siedzisko twarde-sklejka

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności