Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Dąb craft złoty - bliżej natury

2021-12-02


W świecie mebli trendy i style zmieniają się równie dynamicznie co i w modzie. Kolor dąb craft złoty trafił do naszej palety wybarwień w odpowiedzi na liczne zapytania Klientów, których urzekł jego sielski, naturalny wzór. W ostatnich miesiącach złoty craft cieszy się niesłabnącą popularnością.

Dąb craft złoty - po czym go poznacie

Rysunek drewna z czarnymi liniami imitującymi sęki, widoczne słoje drewna w miodowych odcieniach - to cechy charakterystyczne złotego dębu. Kolor przywodzi na myśl naturalne drewno, które kojarzy się z domem, przyrodą. Jeśli brakuje Wam organicznych elementów w Waszej aranżacji, stolik kawowy lub stół rozkładany z blatem w złotym dębie, to doskonały pomysł! Jest jeden warunek - jesteście w drużynie "bez obrusa" :) Na co dzień szkoda ukrywać tak wyjątkowy blat pod obrusem!

 

 

 

Nasze realizacje

Stoły wykonujemy, w większości, z blatem w płycie laminowanej. Dekor w kolorze dąb craft złoty nadawany jest płycie stołowej fabrycznie. Stoły, które produkujemy w tym wybarwieniu mają piękny złoty kolor, który wkomponuje się w przestrzenie rustykalne, prowansalskie czy skandynawskie. W tych ostatnich wnętrzach modne jest połączenie złotego blatu z kolorem białym czy kremowym.
W takim zestawieniu kolorów blat odcina się od skrzyni oraz nóg stołu i nadaje całej formie mebla niepowtarzalnego uroku. Jeśli potrzebujecie mebla, który będzie równie ujmujący co elegancki, możecie połączyć blat w złotym dębie z kolorem czarnym.
Naszym Klientom oferujemy realizację stolików kawowych, stołów rozkładanych, nierozkładanych z blatem oraz skrzynią w kolorze dąb craft złoty (wykonywane w całości z płyty laminowanej). Nogi stołu/stolika produkujemy z drewna bukowego i malujemy je wodnymi bejcami na dominujący w dekorze blatu, kolor.
 

Jeśli chcielibyście zobaczyć jak prezentuje się kolor dąb craft złoty w rzeczywistości, zamówcie bezpłatne próbki!
Przekonacie się, czy Wasze mieszkanie jest gotowe na naturalne, złote akcenty!

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności