Koszyk0

Opis produktu


Stół W1 długość 150cm rozkładany

Stół o długości 150cm, rozkładany aż do 350cm, to idealna propozycja dla rodzin, które tylko okazjonalnie potrzebują dużego stołu. W wersji nierozłożonej stół sprawdzi się nawet w niedużym pomieszczeniu. Dzięki wkładkom umieszczonym pod blatem stołu, łatwo i szybko powiększymy jego długość. Mechanizm rozkładania stołu pozwoli na bezpieczne wyjęcie wkładki oraz zabezpiecza stół przed rozsunięciem w trakcie użytkowania.  
Klasyczne wzornictwo stołu pozwala zaaranżować go w przestrzeniach urządzanych w rozmaitych stylach wnętrzarskich.  

Blat stołu to solidna płyta melaminowana, która jest łatwa w pielęgnacji i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nogi stołowe, wykonane z drewna bukowego, gwarantują stabilność stołu, nawet przy maksymalnej długości blatu. Stół dostępny w dwóch wersjach szerokości blatu: 80cm i 90cm. 
W naszym sklepie stół rozkładany 150cm dostępny w wielu wariantach kolorystycznym blatu oraz podstawy.

UWAGA! 
W zależności od wielkości stołu oraz ilości wkładek, przy produkcji naszych stołów stosujemy różne rodzaje prowadnic, umożliwiających powiększenie blatu stołu.
W związku z tym, stół może rozkładać się w następujący sposób:
- rozsuwa się tylko blat stołu, nogi oraz skrzynia nie rozsuwają się
- rozsuwa się blat stołu wraz ze skrzynią oraz nogami stołu

Aby uzyskać precyzyjne informacje na temat rozkładania stołu o konkretnych wymiarach, prosimy o telefoniczny kontakt z naszym doradcą obsługi Klienta.

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności