Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do restauracji model 6080

Krzesło model 6080 to najlepsza ozdoba restauracji czy kawiarni. Przede wszystkim przyciąga wzrok swoim fantazyjnym kształtem oraz kolorystyką. Osoba, która usiądzie w nim po raz pierwszy z pewnością wróci z ochotą. Odpowiednio profilowanie oparcie sprawia, że odpoczynek staje się prawdziwą przyjemnością.

Metalowy stelaż pomalowany na czarno lub złoto daje stabilność i trwałość. Siedzisko oraz oparcie wyłożone jest miękką gąbką, następnie wysokiej jakości tkaniną typu velvet. Dodatkowo nóżki krzesła wyposażone są w tworzywowe stopki, które chronią podłoże lokalu przed zarysowaniem.

Krzesło do samodzielnego montażu.

UWAGA: Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność!

Parametry

Producent Partner
Wysokość krzesła 80 cm
Głębokość krzesła 40 cm
Szerokość krzesła 46 cm
Wysokość siedziska 45 cm

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.192.115.114)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności