Koszyk0

Opis produktu


Stół rozkładany W1 długość 140cm

Stół rozkładany to idealne wyjście w przypadku planowanych imprez, bankietów lub innych spotkań towarzyskich.

Dlatego przedstawiamy niezawodny stół o startowej długości 140cm, za pomocą jednej wkładki można powiększyć go do 180cm, natomiast przy zakupie stołu  z dwiema wkładkami otrzymamy długość aż 240cm!!!

Blat tego stołu wykonany jest z płyty laminowanej w wybranej kolorystyce, natomiast nogi wykonane z drewna bukowego o szerokości 6cm. Nogi pokrywane są ekologiczną bejcą i lakierem wodnym na wybrany kolor.

Stół wyceniany jest indywidualnie a cena zależna jest od wybranego rozmiaru stołu, koloru oraz ilości zamówionych stołów.

Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo bądź telefonicznie.

 

 

Parametry

Producent Z.E.G
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły