Koszyk0

Opis produktu


Stół restauracyjny UDINE

Nasza oferta jest bardzo szeroka a wśród niej idealny stół do restauracji. Jest to stół w wersji nierozkładanej o szerokości blatu 80cm, natomiast długość jest w kilku wariantach do wyboru.

Blat stołu wykonany jest z płyty laminowanej wykonanej w wybranym dekorze. Nogi od stołu to lite drewno bukowe, które pokrywane jest ekologiczną bejcą i lakierem wodnym. 

Stoły z kształtem do kantu idealnie nadają się do sal restauracyjnych i bankietowych, aby w razie potrzeby móc dostawić jeden do drugiego i ułożyć w dowolnej konfiguracji.

Dzięki możliwości wyboru koloru stołu można dopasować jego kolor do reszty wyposażenia oraz charakteru wnętrza.

Wycena stołu jest indywidualna i zależna od wybranego koloru mebla oraz zamawianej ilości.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Parametry

Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności