Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do restauracji model 3N

Krzesło model 3N wykonane jest z drewna bukowego, które cechuje się niezwykłą trwałością i odpornością na uszkodzenia. Model ten jest wykonany w wersji klasycznej, dzięki czemu ma charakter uniwersalny. Będzie pasować w każdym pomieszczeniu - tym urządzonym w wersji nowoczesnej, ale i klasycznej.

Możliwość wyboru koloru drewna jak i tapicerki pozwoli dobrać taką wersję kolorystyczną, która z resztą mebli i innymi elementami dekoracji stworzy spójną całość.

Stelaż malowany jest ekologicznymi bejcami i lakierami wodnymi na wybrany kolor. Miękkie siedzisko oraz oparcie wyłożone jest wysokiej jakości gąbką oraz materiałem tapicerskim. 

Aby wybór koloru oraz tapicerki był łatwiejszy proponujemy darmową wysyłkę próbek. 

Wycena krzeseł jest indywidualna i zależna od wybranego koloru drewna, tapicerki oraz ilości.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Parametry

Producent Z.E.G
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 41 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły