Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do jadalni model 84

Krzesło drewniane MODEL 84 – krzesło drewniane stylizowane. Idealnie sprawdzi się w niejednej kuchni. Krzesło to dzięki swojemu wyglądowi pasuje do niejednego wystroju. Krzesło model 84 wygląda bardzo przytulnie a zarazem elegancko dzięki doskonale wyprofilowanej konstrukcji z naturalnego drewna bukowego. Wysokość tej konstrukcji stanowi 88 cm.

Oparcie krzesła posiada otwór na dole, natomiast jego góra jest obita tapicerką. Siedzisko krzesła o wymiarach 42 cm x 41 cm także jest obite tapicerką. Siedzisko mocowane jest na wysokości 46 cm. Klienci sklepu Stół Plus Krzesła mają możliwość samodzielnie decydować o kolorystyce tego mebla, wybierając spośród dziewięciu wybarwień drewna i setek rodzajów tapicerki. Krzesło model 84 wygląda bardzo atrakcyjnie w różnych połączeniach kolorystycznych.

DRODZY KLIENCI! Na zdjęciu przedstawione jest krzesło obite materiałem z kategorii "za dopłatą".  Wybierając krzesło w obiciu ze zdjęcia, cena produktu ulega zmianie. W razie wątpliwości prosimy o kontakt!

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Z.E.G
Wysokość krzesła 88 cm
Głębokość krzesła 42 cm
Szerokość krzesła 41 cm
Wysokość siedziska 46 cm
Gwarancja 24 miesiące
Stelaż drewniany

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Tagi

Krzesła do jadalni Krzesła retro Meble do jadalni Meble drewniane

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły