Koszyk0

Opis produktu


Krzesło drewniane model 62TP

Krzesło drewniane model 62TP – dzięki wyprofilowanemu oparciu krzesło to jest niezwykle wygodne w użytkowaniu. Twarde siedzisko wykonane ze sklejki bukowej pozwala utrzymać krzesło w czystości. Otwór w górnej części oparcia ułatwia przenoszenie krzesła. Dodatkowo ten model krzesła jest skręcony śrubami, dzięki temu konstrukcja jest bardziej stabilna. Krzesło drewniane 62TP wykonane jest naturalnego drewna bukowego, które dostępne jest w kilkunastu różnych wybarwieniach. 

Każdy z tych kolorów wygląda niezwykle stylowo. Do malowania mebli używane są tylko bejce ekologiczne. Krzesło KR-62TP nie jest zbyt duże. Jego całkowita wysokość wynosi 93 cm, a siedzisko o wymiarach 43 cm x 42 cm położone jest na wysokości 47 cm. Taki mebel można beż problemów usytuować nawet w najmniejszym pomieszczeniu.

Filmy o produkcie

Parametry

Producent Z.E.G
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Stelaż drewniany
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.221.66.130)

Tagi

Krzesła retro Krzesła stylowe Krzesła z podłokietnikami Meble drewniane

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Szczegóły