Koszyk0

Ekskluzywny stół do jadalni lub salonu

2022-08-25


Zaaranżowanie eleganckiego, ale pozbawionego kiczu wnętrza nigdy nie jest łatwym zadaniem. W dzisiejszym artykule bierzemy na tapet jadalnię, a dokładniej - nowoczesne stoły drewniane, które z całą pewnością można określić jako ekskluzywne czy też luksusowe stoły, choć ich cena jest bardzo przystępna. Nie ma bowiem konieczności wydawania fortuny aby żyć w nowoczesnych wnętrzach i komfortowych warunkach.

Ekskluzywny stół do jadalni, czyli jaki?

Stół to centralny punkt w każdym domu. Miejsce spotkań w większym gronie podczas różnego rodzaju uroczystości, ale również miejsce, w którym spędzamy czas z rodziną podczas wspólnych posiłków. Czy taki stół musi być ekskluzywny? Oczywiście, że nie! Wiele zależy tutaj jednak od charakteru pomieszczenia. Jeśli stawiamy na nowoczesny wystrój, bardzo często luksusowe stoły drewniane spełnią stawianą im rolę. W naszej ofercie klienci mają do dyspozycji ekskluzywne stoły rozkładane, stoły nierozkładane, stoły okrągłe, prostokątne oraz kwadratowe. Każy z nich może z powodzeniem funkcjonować jako luksusowy stół do jadalni czy salonu.

Warto przeczytać: Stół do jadalni - jak wybrać optymalną wysokość?

ekskluzywny stół do jadalni

Na zdjęciu: Stół do jadalni W4 - okelina naturalna

Szklany blat czy naturalna okleina?

Dla wielu osób synonimem stołu wysokiej klasy jest szklany blat, który dodaje elegancji. My uważamy, że stoły ze szklanym blatem, wykorzystywane chociażby przez styl glamour, nie mogą równać się z tym, czym są stoły drewniane z naturalnego drewna. Stół z litego drewna z naturalną okleiną lub laminatem, z całym przekonaniem może być elegancki, dostojny i postrzegany jako ekskluzywny. Wiele zależy tutaj jednak od gustu i preferencji, jak również pozostałych elementów wystroju wnętrza.

luksusowy stol okragly

Na zdjęciu: Stół okrągły do jadalni ST LM110

Ekskluzywne stoły do salonu, biura, kuchni

Przed podjęciem ostatecznej decyzji, powinniśmy zastanowić się jaką dokładnie funkcję będzie pełnił nasz stół z litego drewna. W artykule opisujemy stoły do jadalni, jednak eleganckie, nowoczesne stoły drewniane wykorzystywane są z powodzeniem również w salonach, kuchniach czy biurach. Oczywiście, dobry stół powinien cechować się wytrzymałością, nienagannym stylem i wysoką jakością wykonania. W naszej ofercie znajdują się tylko wysokiej klasy, produkowane przez nas stoły drewniane, w związku z czym zakup stołu w naszym sklepie to zawsze strzał w dziesiątkę!

okragly stol do jadalni

Na zdjęciu: stół okrągły do jadalni

Warto przeczytać: Stół do restauracji. Jaki powinien być?

Luksusowe stoły z naturalnego drewna - na co zwracać uwagę?

Pierwszy krok to określenie, na jaką wielkość stołu w jadalni można sobie pozwolić. Nie zawsze ekluzywny stół to duży stół! Dobrym pomysłem z pewnością jest stół rozkładany, który możemy rozkładać np. na przyjęcia czy uroczystości rodzinne. Niejednokrotnie, w danym wnętrzu idealnie pasują stoły okrągłe, podczas gdy w innych świetnie sprawedzają się stoły kwadratowe lub prostokątne. Oglądając ekskluzywne stoły wiele osób popełnia błąd, wybierając do swojego domu zbyt duży mebel, którego potencjał wykorzystuje się jedynie kilka razy w roku. W codziennym użytkowaniu każdemu z nas zależy na tym, aby stół był wygodny i funkcjonalny. Specjaliści od zasad ergonomii wskazują, że dla jednej osoby potrzebna jest przestrzeń do jedzenia na poziomie 60x40 cm. Dzięki temu przelicznikowi sprawnie obliczymy odpowiednią wielkość stołu.

ekskluzywny stół rozkładany

Na zdjęciu: stół okrągły rozkładany ST32 - okleina naturalna

Nowoczesne stoły rozkładane w naszej ofercie

Stół musi, a przynajmniej powinien spełniać oczekiwania wszystkich domowników. Piękny, efektowny stół sprawia, że siada się do niego z przyjemnością, nie tylko podczas spożywania posiłków. Warto zadbać by elegancja szła w parze z funkcjonalnością, a ekskluzywny stół z litego drewna zarówno cieszył oko przez cały rok, jak również pełnił z powodzeniem swoją zasadniczą funkcję.

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności