Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni W4 okleina naturalna

Stół do jadalni W4 to idealne rozwiązanie zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Biała propozycja kolorystyczna idealnie wpisuje się w stylistykę minimalistyczną oraz pięknie będzie prezentować się w przestrzeni połączonej kuchni z salonem. Blat mebla można również wybrać w wielu wariantach kolorystycznych, co w połączeniu z białymi nogami da bardzo ciekawy efekt designerski. Stół W4 o długości 150 cm jest odpowiedni dla całej rodziny. Po rozłożeniu z wykorzystaniem wkładki o długości 40 cm zyskujemy ciekawą przestrzeń na różnego rodzaju uroczystości. Blat mebla wykonany jest z płyty MDF, a stabilne nogi są drewniane. Całość zapewnia zarówno trwałość, jak i bezpieczeństwo.

Stół rozkładany W4 to doskonały pomysł do kuchni, jadalni czy salonu, a duże możliwości aranżacyjne pozwolą dopasować go do każdej przestrzeni.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Rozmiar 80 x 150 cm
Blat okleina naturalna bukowa MDF
Rozkładanie do 190 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Symbol W4
Gwarancja 24 miesiące

Klienci wybrali również


Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(44.200.171.74)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności