Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Elegancki taboret drewniany jako ozdoba mieszkania

2022-02-15


Taborety nie są na ogół wymieniane w pierwszej kolejności (jeśli w ogóle!) w kontekście urządzania mieszkania lub domu. Większość osób koncentruje się na stole, krzesłach, regałach i komodach. Elegancki, drewniany taboret może być jednak nie tylko funkcjonalny, ale również pełnić funkcję dekoracyjną!

Taboret czy krzesło – co wybrać?

Taboret czy krzesło? Na ogół osoby urządzające mieszkanie w pierwszej kolejności kierują się ku krzesłom i jest to całkowicie zrozumiałe. Eleganckie krzesła drewniane doskonale komponują się przecież z jadalnianym stołem, który ustawiamy w salonie, kuchni lub jadalni. W przypadku niektórych pomieszczeń, to jednak ładny, drewniany taboret tapicerowany będzie idealnym rozwiązaniem. Taki taboret po pierwsze – nie zajmuje dużo miejsca (poza tym łatwo go schować, np. pod stół), po drugie – może być bardzo wygodny do siedzenia, po trzecie – może stanowić ciekawą i oryginalną ozdobę wnętrza.

Jak powstają nowoczesne taborety drewniane?

W naszej firmie Stół Plus Krzesła, od wielu lat zajmujemy się profesjonalną produkcją mebli drewnianych. Preferujemy drewno bukowe, które jest zarówno trwałe i odporne, jak i bardzo estetyczne. Wszystkie meble, w tym również taborety, projektujemy zgodnie z oczekiwaniami klientów, dopasowując się do bieżących trendów w wnętrzarstwie. Nasze taborety drewniane powstają w całości z drewna bukowego, które malowane jest ekologicznymi bejcami oraz w wybranych modelach – wykańczane tapicerowanym siedziskiem. Na specjalne życzenie klientów, istnieje możliwość personalizacji taboretów, tak aby idealnie dopasować je do urządzanego wnętrza.

taboret drewniany

Drewniany taboret – praktyczny i elegancki

Drewniany taboret na pierwszy rzut oka może nie wydawać się bardzo wygodny, jednak wszystko zależy od wybranego modelu i jego przeznaczenia. Przykładowo, w naszej ofercie znajdują się klasyczne drewniane taborety, ale również wygodne taborety z tapicerowanym siedziskiem. Są zatem bardzo wygodne, a przy okazji stanowią element wystroju wnętrza. Niektóre taborety świetnie sprawdzą się w prostych, minimalistycznych wnętrzach. Inne z kolei świetnie sprawdzą się jako praktyczno-dekoracyjny dodatek w przedpokojach, kuchniach czy sypialniach.

Taboret jako ozdoba kuchni i nie tylko!

Wielu osobom wydaje się, że taboret może stanowić element wyposażenia kuchni, ewentualnie przedpokoju i tylko w tych miejscach będzie się dobrze sprawdzał. Okazuje się jednak, że klienci chętnie zamawiają drewniane taborety do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, a nawet do łazienki. Szczególnie w przypadku salonu, eleganckie taborety mogą zaciekawiać, intrygować, nadawać wnętrzu charakteru.

taboret tapicerowany

Drewniany hoker jako alternatywa dla taboretu

Taboret drewniany w wielu pomieszczeniach doskonale pełni swoją funkcję, jednak czasem warto wybrać bardziej pasujące rozwiązanie. W przypadku salonu łączonego z kuchnią (aneksem kuchennym) często występują oddzielenie tych dwóch pomieszczeń za pomocą wysokiego blatu, mogącego pełnić funkcję baru. W takim przypadku zarówno taborety, jak i krzesła nie będą dobrym rozwiązaniem, w przeciwieństwie do wysokich hokerów. Drewniane hokery o różnych wysokościach i stylach możesz zobaczyć w ofercie naszego sklepu Stół Plus Krzesła.

Taboretowe inspiracje do Twojego mieszkania

W naszym sklepie internetowym Stół Plus Krzesła, znajdziesz starannie zaprojektowane i wykonane, drewniane taborety do Twojego mieszkania. W ofercie znajdziesz klasyczne taborety:

  1. Taboret drewniany model 10
  2. Taboret drewniany biały
  3. Taboret kolorowy

Doskonałym pomysłem na dekorację mieszkania będą taborety tapicerowane:

  1. Taboret drewniany tapicerowany model 6
  2. Taboret drewniany tapicerowany - kolor
  3. Taboret drewniany stylowy

Warto rozważyć też bardzo atrakcyjne zestawy taboretów:

  1. Komplet taboretów kuchennych
  2. Zestaw taboretów do kuchni

komplet taboretow

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności