Koszyk0

Wybór rodzinnego zestawu

2015-11-05


Przygotowujesz się do dużej imprezy rodzinnej, imienin, urodzin swoich lub dzieci, może zbliżają się święta i chcesz przyjąć rodzinę przy suto zastawionym stole? A może nasze meble mają być prezentem ślubnym, rocznicowym, urodzinowym?

Wybór stołu i krzeseł drewnianych przed Świętami i uroczystościami rodzinnymi

 

Zachęcamy do wybrania stołu drewnianego i krzeseł drewnianych z naszej bogatej oferty z odpowiednim wyprzedzeniem – tak abyś zdążył otrzymać meble na czas.
Pamiętaj o tym, że nasze stoły drewniane i krzesła są produkowane na konkretne zamówienie, meble nie leżą i nie kurzą się na naszych magazynach – stąd czas oczekiwania do 22 dni roboczych.
Oczywiście robimy wszystko, żeby ten czas skrócić i abyś mógł się cieszyć swoimi meblami jak najszybciej. :)

 

 

Jeśli masz ograniczoną ilość miejsca polecamy Ci stoły kwadratowe, które na co dzień po złożeniu mają wymiary 80cm x 80cm lub 90cm x 90cm a mogą się rozkładać nawet do 3 metrów!
Przedstawiamy Ci nasz Bestseller – stół W2 z zaokrąglonymi rogami – stół drewniany bez kantów zbliża zasiadające przy nim osoby.
Jest również bezpieczny dla rodzin z dziećmi i dla osób starszych.

 

 

Kolejną propozycją są nasze stoły drewniane okrągłe (przed rozłożeniem stół ma średnicę 110 cm), może rozkładać się maksymalnie do 310cm.
To Ty decydujesz ile wkładek trzeba zamontować – w zależności od ilości gości których chcesz przyjąć.

 

 

 

Teraz kilka słów na temat blatów stołów drewnianych, ich rodzajów oraz zastosowania.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do zakładki "
Słowniczek", tam znajdziesz dodatkowe informacje o naszych meblach.

 

Oferujemy dwa rodzaje blatów stołów:

1) Z płyty wiórowej - jest tworzywem drzewnym wykonanym z różnej wielkości wiórów i trocin . Brzegi stołów wykonanych z płyty wiórowej wykończone są okleiną z tworzywa ABS lub PCV. Tworzywo to przykleja się do krawędzi stołu za pomocą topliwych klejów. Jeżeli płyta wiórowa pokryta jest okleiną naturalną to brzegi stołu również pokrywamy okleina naturalną. 

Wykończenia blatów z płyty wiórowej

 

2) Z płyty mdf - jest tworzywem drzewnym. Drewno jest bardzo mocno rozdrobnione do postaci włókien drzewnych, a następnie sprasowane pod ciśnieniem i w wysokiej temperaturze z dodatkiem klejów w specjalnych prasach. Brzegi stołu frezowane są a następnie lakierowane.

Wykończenia blatów z płyty MDF


W oby przypadkach płyta może zostać pokryta:

- okleiną naturalną, są to płaty drewna, o grubości około 1 mm. Płaty te są przyklejane do płyty ,następnie całość jest bejcowana i lakierowana. Wytrzymałość lakierowanej okleiny naturalnej porównywana jest do laminatu. Blaty naszych stołów mogą być pokryte okleiną naturalną bukową 

- laminatem,  papier dekoracyjny zaimpregnowanym żywicą termoutwardzalną. W efekcie powstaje materiał o wysokich walorach estetycznych i dużej trwałości.

 

 

Nogi naszych stołów wykonane są w całości z drewna bukowego jak i krzesła wykonane są z litego drzewa bukowego

Kształty nóg

 Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności