Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni W1 z krzesłami model 3

Obszerny salon, jadalnia czy pokój gościnny potrzebuje odpowiedniego zestawu mebli stołowych tj. rozkładany stół i 10 krzeseł – W1 90x200/300 + MODEL 3. Prezentowany przez sklep stolpluskrzesla.pl zestaw mebli stołowych jest dedykowany odbiorcom indywidualnym, którzy potrzebują dużej ilości miejsca przy stole, a także przedsiębiorcom, właścicielom restauracji, hoteli czy pensjonatów.

W skład zestawu wchodzi stół drewniany z rozsuwanym blatem z płyty melaminowanej oraz dziesięć krzeseł drewnianych, tapicerowanych, o stosunkowo prostej konstrukcji. Krzesła posiadają tapicerowane siedziska i lekko odchylone do tyłu oparcia, również tapicerowane. Materiał obiciowy i kolor mebli może zostać samodzielnie określony przez klienta. Stół i krzesła charakteryzują się klasyczną formą. Wyróżnia je profesjonalne, niezwykle szczegółowe wykończenie, które wpływa na trwałość i wygodę użytkowania mebli. p

Rozkładanie
Filmy o produkcie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 90 cm
Długość 200 cm
Wysokość stołu +/- 77 cm
Rozkładanie 2 wkładki 50cm
Blat płyta laminowana
Nogi proste 8x8 cm, bukowe
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 41 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Anton
| Środa, 11-05-2016 11:17

Stół- rewelacja, bardzo duży. Krzesła super wygodne i ciężkie- solidność to niewątpliwy atut tej firmy. Będziemy wracali.


Dodaj własną opinię


(3.236.244.122)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności