Pracujemy bez zmian! #Zostańwdomu - ZAMÓW ONLINE!
Koszyk0
41 254 39 91
Kontakt

Opis produktu


Stół do jadalni - rozkładany do 162cm z krzesłami

Funkcjonalny oraz praktyczny zestaw mebli o prostym designie, który pasuje do każdego wnętrza. W skład kompletu wchodzi rozkładany stół oraz sześć krzeseł. Powierzchnię blatu można w razie potrzeby powiększyć o dodatkowe 35 cm szerokości, zyskując tym samym stół o wymiarach 68 x 162 cm. Blat stołu w kształcie prostokąta; posiada bezpieczne, zaokrąglone kanty, dlatego sprawdzi się szczególnie w domach z małymi dziećmi.

Taki zestaw mebli jest niezbędny w każdej jadalni, kuchni oraz salonie z kącikiem jadalnym. Pomieści się przy nim cała rodzina, a także goście w czasie spotkań towarzyskich. Meble zostały wykonane z drewna bukowego wysokiej jakości oraz specjalnej płyty meblowej (melaminowanej). Drewno jest odpowiednio zabezpieczone bejcą wodorozcieńczalną, która jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska, może być stosowna wewnątrz pomieszczeń.

Rozkładanie

Parametry

Producent Zeg-Wil
Szerokość 68 cm
Długość 127 cm
Wysokość 77 cm
Rozkładanie 1 wkładka 35cm
Blat płyta melaminowana
Nogi proste 6x6 cm, bukowe
Wysokość krzesła 97 cm
Głębokość siedziska 43 cm
Szerokość siedziska 46 cm
Wysokość siedziska 46 cm
meble
produkujemy od
35 lat
 
gwarantujemy
najwyższą jakość
 
zapewniamy nasz
bezpieczny transport
 

Opinie użytkowników


Ocena średnia z 1 ocen: 5.00

Przeczytaj opinie


avatar
Dodano przez ~Marek
| Środa, 11-05-2016 16:55

Extra mebelki w dobrej cenie , ładnie wykonane . Dobry kontakt ze sprzedawcą , kultura , rzetelność , uczciwość w najlepszym wydaniu , własny transport , meble dobrze zabezpieczone


Dodaj własną opinię


(3.219.167.194)