Koszyk0

Opis produktu


Stół okrągły ST-35

Stół okrągły do kawiarni St-35 może być w wersji nierozkładanej lub rozkładanej. Blat stołu wykonany jest z płyty laminowanej w wybranym przez Klienta dekorze. Jest to materiał powszechnie stosowany do produkcji mebli i cechuje je niezwykła odporność na uszkodzenia.

 Nogi od stołu to lite drewno bukowe, pokryte ekologiczną bejcą i lakierem zabezpieczającym powierzchnie. Najmniejsza średnica stołu, jaką możemy wykonać to 80cm a w wersji rozkładanej możemy powiększyć go o dwie wkładki uzyskując długość aż 180cm.

Dobierając krzesła z naszej oferty można stworzyć przytulny kącik, aby odwiedzający lokal znaleźli chwilę wytchnienia i mogli wygodnie spędzić czas.

Stół wyceniany jest indywidualnie a cena zależna jest od wybranego rozmiaru stołu, koloru oraz ilości zamówionych stołów.

Na wszystkie pytania odpowiemy mailowo bądź telefonicznie.

Parametry

Producent ZEG WIL
Wysokość stołu +/- 77 cm
Blat płyta laminowana
Nogi Kuchenne
Gwarancja 24 miesiące

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.232.179.37)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności