Koszyk0

Opis produktu


Krzesło do kawiarni model 79T

Krzesło model 79T wykonane jest z solidnego i trwałego drewna bukowego. Siedzisko natomiast to sklejka bukowa. Całość wykończone jest ekologiczną bejcą i lakierem wodnym.

Ten model krzesła doskonale sprawdzi się w kawiarniach i innych lokalach gastronomicznych. Brak tapicerki na siedzisku sprawi, że utrzymanie czystości i higieny będzie znacznie ułatwione. 

Wybór koloru krzesła należy do Klienta a w naszej ofercie jest bardzo szeroka paleta barw. Z pewnością znajdzie się kolor, który będzie pasował do innych mebli lub ogólnego wystroju miejsca docelowego.

Istnieje możliwość wykonania krzesła w wersji dwukolorowej - np. stelaż biały, siedzisko czarne.

Wycena krzeseł jest indywidualna i zależna od wybranego koloru drewna, tapicerki oraz ilości.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Parametry

Producent Zeg-Wil
Wysokość krzesła 93 cm
Głębokość krzesła 43 cm
Szerokość krzesła 42 cm
Wysokość siedziska 47 cm
Gwarancja 24 miesiące
Siedzisko twarde-sklejka

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(34.204.172.188)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności