Koszyk0

Opis produktu


Stolik do kawiarni NY-B006

Stoliki kawowe w lokalu gastronomicznym to rzecz nieodzowna. To czy stolik jest okrągły czy kwadratowy, na czterech nogach czy na jednej - zależy od wielu czynników. Główna rolę gra metraż, jaki mamy do dyspozycji, a jeśli nie ma go zbyt wiele liczy się każdy centymetr. 

Stoliki na metalowej podstawie są idealne to tego typu miejsc. Stelaż wykonany jest z  blachy stalowej tłoczonej, malowanej proszkowo. Istnieje możliwość zamontowania  blatów okrągłych o wym. od fi 55 do fi 70 cm, dostępność z dolnym talerzem o średnicy 46 cm lub 57cm, który posiada regulowane, przegubowe stopkami oraz dodatkowe obciążenie żeliwem fi 29 cm. Element górny wykonany z blachy tłoczonej 24x24 cm lub 40x50 cm z 8 otworami służącymi do mocowania blatu.

Podstawa jest skręcana, dostarczana w elementach do samodzielnego montażu.

Kształt oraz kolor blatu do wyboru.

UWAGA: Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność!

Parametry

Producent Partner
Rozkładanie nierozkładany
Nogi metalowa podstawa

Opinie użytkowników


Brak ocen

Przeczytaj opinie


Brak opinii. Może warto dodać własną?

Dodaj własną opinię


(18.206.48.243)

Ta strona korzysta z plików cookies. Informacje zbierane przy pomocy "ciasteczek" pozwalają dostosowywać usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników, jak również służą do opracowywania ogólnych statystyk, dotyczących korzystania przez Użytkowników ze Sklepu. Wyłączenie w przeglądarce internetowej opcji pozwalającej na zapisywanie plików cookies może spowodować pewne utrudnienia w poprawnym działaniu strony. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Polityka prywatności